501 127 551
500 144 634
  • screen 1
  • screen 1

Strony internetowe

Strona internetowa to najtańsze i bardzo skuteczne medium reklamy. W 21 wieku wiele osób, szczególnie młodych szuka usług, produktów i rozwiązań w internecie, jeśli nie zjadą tam Państwa firmy nigdy nie będą waszymi klientami.

Oferujemy stworzenie strony internetowej w oparciu o najnowsze technologie. Strona zostanie wyposażona w panel CMS (do zarządzania treścią) dzięki czemu w łatwy sposób będziecie mogli samodzielnie edytować treści oraz dodawać nowe.

Responsywne strony internetowe to nowość którą znajdziecie w naszej ofercie. Strony te świetnie wyglądają na wszystkich urządzeniach podłączonych do internetu: komputerze, laptopie, tablecie czy smartphonie.

Nasze strony oparte są o modułową strukturę. Znaczy to, że każda podstrona twojego serwisu WWW będzie zbudowana z mniejszych elementów (modułów) jak z klocków. Dzięki temu z łatwością wstawisz samodzielnie nową galerię zdjęć, czy formularz kontaktowy.

Internet się zmienia, ciągle powstają nowe technologie i możliwości. Dlatego nasz system jest stale aktualizowany i wzbogacany o nowe moduły oraz funkcjonalności. Aktualizacje systemu są całkowicie darmowe i nie wymagają Twojej ingerencji.

Decydując się na stronę internetową i nas masz pewność, że będzie ona zgodna z aktualnymi standardami i umożliwia Ci korzystanie z najnowszych narzędzi służących promocji Twojej firmy.

Moduł tekst
Umożliwi Ci dodanie tekstu z zaawansowanymi opcjami formatowania, a wszystko to w prosty sposób, podobnie jak w edytorze tekstu typu Microsoft Word.
 

Moduł aktualności
Podziel się najświeższymi informacjami ze swoimi klientami. Mogą to być aktualności związane z nowymi produktami, promocjami, wydarzeniami w Twojej firmie, jak również informacje dla inwestorów.
 

Moduł Formularz kontaktowy
Twoi klienci będa mogli wysłać do Ciebie wiadomość e-mail wprost ze strony WWW, szybciej niż e-mailem. Teraz dostarczysz klientom i konrahentom to czego potrzebują szybko i skutecznie.
 

Moduł polecane artykuły
Chcesz skupić uwagę klientów na poszczególnych artykułach? Ten moduł pozwoli Ci promować najbardziej wartościowe treści na swojej stronie, co umożliwi nabywcom szybkie dotarcie do nowych produktów lub usług, jakie świadczysz.
 

Moduł Faq
Ten moduł pozwoli Ci zaoszczędzić czas poświęcony na odpowiadzi na najczęściej pojawiające się pytania Twoich klientów.

 

Moduł Galeria
Umożliwi Ci dodanie zdjęć do galerii np. twojego produktu, lokalu itp. W wygodny sposób jednym kliknięciem dodasz dziesiątki zdjęć, które automatycznie zostaną pomniejszone do odpowiednich rozmiarów.
 

Moduł baner animowany
Animowany baner pomoże Ci wypromować nowe usługi, produkty lub uatrakcyjnić wizualnie Twoją stronę. Sam zmieniasz jego wygląd, zawartość (zdjęcia oraz tekst). Zmieniaj banery, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba!.

Moduł Video
Chcesz umieścić krótki film prezentujący Twój produkt lub Twój lokal? Umieść wideo na swojej stronie. Może to być film, który nakręcisz sam lub znajdziesz w serwisie YouTube.

Moduł mapy Google
Teraz twoi klienci znajdą Cię z łatwością. Na mapie zaznacz siedzibę firmy lub sieci Twoich sklepów/lokali na terenie miasta.
 

Moduł pliki do pobrania
Udostępnij pliki, które klienci będą mogli pobrać z Twojego serwisu. Mogą to być ulotki, foldery reklamowe, cenniki lub instrukcje obsługi produktów.

Wielojęzyczność
Tworzenie róznych wersji językowych serwisu pozwoli poszerzyć grono Twoich odbiorców o zagraniczne rynki. Automatyczny system importu elementów strony z innych wersji językowych pozwoli zaoszczędzić Ci czas podczas jej tworzenia.

Strona stworzona przez: SquareTech